ایده های تولید و اجرای تبلیغات

تابلو قاب فنری

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

تبلیغات و کاربرد آن در تابلوها
امروزه نمایش اطلاعات برای افراد و سازمان ها اهمیت بسزایی دارد . آن ها همیشه به دنبال راهی هستند تا در فضای رقابتی اکنون، متمایز ترین و به صرفه ترین راه تبلیغات را انتخاب نمایند. تبلیغات به منظور رساندن پیام یا خبر یا مطلبی به مردم است که از طریق ابزار مرتبط میتواند در اذهان عمومی ثبت شود. خوشبختانه طیف ابزار تبلیغات بسیار گسترده می باشد مثل مطبوعات ، رادیو ، تلویزیون ، کاتالوگ ، بوروشور ، تابلو و ... . تابلوها به علت انعطاف پذیری بالا در اندازه و قابلیت نمایش برای عموم مورد استقبال اکثریت قرار گرفته است.

تابلو قاب فنری

تابلو قاب فنری

تابلو های قاب فنری از جنس آلومینیوم می باشد که دارای گوشه هایی از جنس پلاستیک و فنر می باشند . این قاب ها وزن کمی دارند . آلومینیوم فلزی است که به خوبی مورق شده و از آن می توان مفتول های بسیار نازکی را ساخت. علاوه بر این فساد ناپذیر و ضد زنگ می باشد. قابلیت تغییر تصاویر و عکس ها در این پوستر آسان و سریع است . گوشه های فنری قاب را می توان باز و بسته کرد، عکس یا تصویر را گذاشت و جایگزین کرد و سپس به آسانی گیره ها و گوشه ها را به هم رساند . فنر کار گذاشته شده در این تابلو ها دارای قابلیت ارتجاعی است و به منظور جلوگیری و عکس العمل در مقابل ضربه های احتمالی وارده به تابلو به کار رفته است .

تابلو قاب فنری

کاربرد تابلو قاب فنری

تابلوهای قاب فنری در مدرسه ها ، سازمان ها، فروشگاه ها، همایش ها ، بانک ها ، سالن های نمایش و تئاتر ، آثار ارزشمند هنرمندان، نقاشان و عکاسان ، مراکز عمومی مثل مترو و نمایشگاه ها به منظور نمایش و تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند. این تابلو ها به راحتی قابل نصب بر دیوار هستند و به علت کادر شیک و ظریف و قیمت مناسب مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته اند. در حقیقت بیشتر برای نصب بر روی دیوار مورد استفاده قرار می گیرد. این تابلو ها برای نمایش هنر های تصویری و هنری دو بعدی که بر روی سطح (برگه) انجام می شود؛ مورد استفاده قرار می گیرند.