ساک دستی

ساک دستی استوانه ای

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

ساک دستی استوانه ای

شکل های رایجی که برای شما پیش می آید تا بسته بندی کنید، به طور حتم شکل های مربعی و مستطیلی خواهد بود. البته اشکال پیچیده تر هم در نهایت به همین شکل ها مربوط می شود. متاسفانه راه حل های زیادی برای بسته های مکعبی و متوازی الاضلاع وجود ندارد، اما با کمی سلیقه و خلاقیت می توان در همان شکل هایی که به ظاهر مشکل هستند، تغییراتی به وجود آورد و آن ها را درست کرد. برای مشاهده انواع ساک دستی خاص اینجا کلیک کنید.

 

ساک دستی استوانه ای

 

ساک دستی

ساک دستی استوانه ای بسیار شیک و لوکس بوده و کاربرد فراوانی از لحاظ بسته بندی لوازم آشپزخانه و یا تقدیم هدیه به اشخاص دارد. برای درست کردن ساک دستی استوانه ای باید کاغذ نسبتا ضخیم و محکمی استفاده شود. بنابراین علاوه بر کاغذ کادوی معمولی می توان از کاغذ دیواری های رنگی، جعبه های قهوه ای قدیمی یا کاغذ قند استفاده کرد. کاغذ آستر در رنگ متضاد همراه با انتخاب ربان ها و نخ ها برای گره زدن جذابیت بیشتری به آن می بخشد. اندازه ساک دستی استوانه ای بسته به محتوایی که قرار است داخل آن جای گیرد، قابل تغییر است.

ابزار و وسایل لازم برای ساخت ساک دستی استوانه ای

علاوه بر کاغذ ها و مقوا، بعضی ابزار و وسایل دیگر مورد نیاز می باشد که کمک می کند تا بسته بندی شما نمای حرفه ای و تخصصی پیدا نماید. اگر خودتان قصد ساخت و سفارش ساک دستی استوانه ای را دارید خوب است بدانید که اولین وسیله ی مورد نیاز صفحه شفاف و پهنی است که بتوان بر روی آن کار کرد. ممکن است نیاز باشد روی صفحه را برای محافظت از سطح آن با روزنامه پوشانیده و نور به شکل مناسبی بر روی آن تابیده شود. خط کش شفاف برای اندازه گیری دقیق ضروری است. متر اندازه گیری برای اندازه گرفتن دور تا دور یک ساک دستی استوانه ای به منظور محاسبه این که چه مقدار کاغذ برای بسته بندی آن مورد نیاز است، لازم می باشد. مداد تیز غالبا برای علامت گذاری اندازه ها به طور دقیق، انتقال الگو ها و غیره همراه با مداد تراش و پاک کن مورد استفاده قرار می گیرند. مجموعه یا سری قلم موهای رنگ در اندازه های مختلف برای رنگ زدن یا چسب زدن مورد نیاز می باشند. یک قلم مو با پرز های آکریلیک برای سفید کردن با مواد سفید کننده ضروری است. قیچی ها برای برش اطراف منحنی ها بسیار لازم هستند. یک قیچی کوچک برای کار های ظریف و قیچی بزرگ برای مصارف معمولی نظیر بریدن نوار چسب یا کاغذ مورد نیاز است. قیچی سوم منحصرا برای برش ربان ها استفاده می شود، چون کاغذ تیغه های قیچی را کند می کند. قیچی های تزیینی نیز برای برش لبه به صورت زیگزاگی است. انواع دیگر قیچی های تزیینی، نما و اثر های جالبی را بوجود می آوردند. مثلا لبه های صدفی از این قبیل هستند. تیغ موکت بری با تیغه های قابل انقباض که همراه با یک خط کش برای برش لبه های صاف کاغذ و مقوا استفاده می شوند. چاقو های کوچک جراحی برای برش های ظریف مورد نیاز خواهد بود. برای مشاهده انواع ساک دستی خاص اینجا کلیک کنید.