ساک دستی

شاپینگ بگ

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

شاپینگ بگ

شاپینگ بگ ها کیسه های حمل اجناس هستند که امروزه استفاده از آن ها بسیار رایج شده است.در واقع هنگامی که شما به خرید می روید به یک شاپینگ بگ برای حمل محصولات خودنیاز دارید.استفاده از پلاستیک های ساده که قبلا مورد استفاده قرار میگرفت کم کم رو به کاهش است. برای مشاهده انواع شاپینگ بگ های خاص اینجا کلیک کنید.

 

شاپینگ بگ

 

زیرا علاوه بر نداشتن جذابیت ظاهری با محیط زیست نیز سازگار نیست و این یکی ازعواملی است که استفاده از این پلاستیک ها را محدود کرده.شاپینگ بگ ها غالبا از مواد طبیعی و کاغذ ساخته می شوند که آن ها را سازگار با محیط زیست کرده است.این محصولات علاوه بر رفع نیاز مشتری برای حمل محصول، خود یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک نیز حساب می شوند.از این جهت توجه شرکت ها، به چاپ و تولید شاپینگ بگ های مخصوص خود معطوف شده است که تبلیغات گسترده ای برای آن ها به حساب می آید و علاوه بر آن رضایت مشتری را با استفاده از شکیل بودن خود جلب می کند و آن ها را مجاب می کند که برای حمل وسایل سبک ومناسب از این شاپینگ بگ ها استفاده کنند. برای مشاهده انواع شاپینگ بگ های خاص اینجا کلیک کنید.

چاپ و تولید شاپینگ بگ

طرح روی شاپینگ بگ ها به دلیل اهمیت در میزان تبلیغات و جلب سلیقه ی مشتری بسیار مهم است و اینکه قبل از چاپ و تولید شاپینک بگ، طرح آن را به درستی انتخاب کنید مسئله ی بسیار مهمی است!

شاپینگ بگ ها به دو روش ساخته می شوند.روش اول، ماشینی است.در این روش دقت و ظرافت کار و تمیزی آن بسیار بالاست اما باید به این توجه کرد که محدودیت هایی دراین روش وجود دارد.از جمله اینکه انتخاب سایز محدود است و شما نمی توانید شاپینگ بگ ها را در سایز های مختلف و دلخواهتان تولید کنید.در تولید شاپینگ بگ ها به روش ماشینی ابتدا طرح مد نظرتان روی کاغذ چاپ می شود و بعد به دست ساخت سپرده،و تمام مراحل توسط ماشین انجام می شود.برای مشاهده انواع شاپینگ بگ های خاص اینجا کلیک کنید.

روش دوم روش دستی است.در روش دستی طرح مورد نظرتان بر روی کاغذ شاپینگ بگ چاپ،سلفون کشی و... انجام می شود سپس قالب می خورد و به مرحله ی تولید می رود. در این قسمت شاپینگ بگ ها توسط دست ساخته می شوند و شما می توانید سایز دلخواهتان را انتخاب کنید.البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که سرعت عمل و هزینه در روش ماشینی پایین تر است.

در زمینه ی چاپ شاپینک بگ، این نکته که هرچه تعداد چاپ خودتان را بالا ببرید هزینه کمتری خواهید پرداخت، مطرح است.اما در فرم عمومی به دلیل اینکه شرایط چاپ: مانند گرماژ کاغذ و یا تعداد رنگ مشترک و...یکسان است در واقع هزینه ی پرداختی روی تمام مشتریانی که آن مدل را سفارش می دهند تقسیم می شود و هزینه ی شما پایین می آید. در حالت اختصاصی، نیاز است تیراژ شاپینگ بگ شما بالا باشد تا هزینه ی چاپ آن قابل قبول باشد اما گاهی هم پیش می آید که مشتری نسبت به رنگ حساس است و این را می پذیرد که به ازای پرداخت هزینه ی بیشتر برای چاپ تعداد کم، رنگ مد نظر خود را داشته باشد. برای مشاهده انواع شاپینگ بگ های خاص اینجا کلیک کنید.