ساک دستی

ساک دستی کادوئی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

ساک دستی کادوئی

حتما تاکنون برایتان این مسئله پیش آمده است که هنگامیکه برای شخصی کادو میخرید، آن را داخل چه چیزی بگذارید که زیبا باشد.ساک های دستی کادوئی بسیاری در بازار وجود دارد که می تواند گزینه ی مناسبی برای استفاده باشند اما همیشه آن چیزی که انسان روی آن وقت میگذارد و برای ساختش تلاش میکند ارزش بالاتری دارد. شاید بعضی ها به تولید ساک دستی فقط برای به صرفه تر بودن آن توجه می کنند اما تلاش برای ساخت آن و هدیه به شخصی خاص هم میتواند لذت زیادی داشته باشد و هم ارزش بالاتری دارد.  برای مشاهده انواع ساک دستی های خاص اینجا کلیک کنید.

 

ساک دستی کادوئی

 

برای ساخت ساک دستی کادوئی شما از هر مقوائی که بخواهید می توانید استفاده کنید و ابعاد آن کاملا به نظر، سلیقه و نیاز شما بر میگردد.وسایلی که برای تولید ساک دستی کادوئی نیاز داریدبسیار ساده هستند مانند خط کش، قلم، چسب، مقوا(که بهتر است یکی از مقواها ضخیم تر از دیگری باشد)، پانچ، قیچی و مقداری روبان، این ها تمام وسایل مورد نیاز شما می باشند.روش های تولید ساک دستی کادوئی تقریبا یکسان هستند و کافی است که شما در اینترنت سرچ کنید و الگوی مد نظرتان را پیدا کنید و شروع به تولید این ساک دستی کادوئی بکنید.شما در سایت های دیگر میتوانید الگو ها را به صورت عکس ببینید و کارتان را شروع کنید اما به این نکته توجه داشته باشید که آن چیزی که جذابیت خاصی به ساک دستی کادوئی شما می دهد دقتتان در برش زدن و ایجاد خط تا، های مورد نیاز است همچنین تمیز بودن محل هایی که از چسب استفاده میکنید، پس این کار را با صبر و حوصله انجام دهید.برای شروع کارتان بهتر است ابتدا از کاغذ استفاده کنید تا مورد برش و تا زدن را یاد بگیرید و سپس به سراغ مقوا بروید. برای مشاهده انواع ساک دستی های خاص اینجا کلیک کنید.

چاپ و تولید ساک دستی کادوئی

نکته ی دیگری که می توان به آن اشاره کرد طرح چاپ شده بر روی ساک دستی شما می باشد.که برای آن هم می توانید از مقواهای طرح دار استفاده کنید و هم می توانید خودتان آن را طراحی کنید.البته این پیشنهاد را ما زمانی می دهیم که از خوب بودن کار نقاشی و طراحی خودتان آگاه باشید!البته اگر جزء آن دسته از افراد هستید که به رنگ ها علاقه ی بسیاری دارید و از رنگ کردن لذت می برید میتوانید برای چاپ روی ساک دستی کادوئی خودتان از شابلون ها و طرح های آماده استفاده کنید. به این شکل صفر تا 100 کار را خودتان انجام داده اید.

تنها راه زیبا سازی ساک دستی کادوئی چاپ طرح بر روی آن واستفاده از مقواهایی که طرح دارند نیست.(اگرچه در زیبا سازی کار شما نقش بسزایی دارند).روش دیگری که میتوانید از آن کمک بگیرید طرح های از پیش آماده است که تنها کافی است آن ها را روی ساک دستی کادوئی خودتان بچسبانید(به همین آسانی).حتی میتوانید طرح مد نظر خودتان را بر روی مقواهای مختلف در آورده و ازآن ها برای طراحی ساک دستیتان استفاده کنید. پس پیشنهاد میکنیم برای هدیه ی بعدی که میخواهید بخرید به ساخت ساک دستی کادوئی آن هم توجه کنید و فکر نکنید که کار بسیار سختی است، (واقعا سخت نیست!). برای مشاهده انواع ساک دستی های خاص اینجا کلیک کنید.