ساک دستی

چاپ و تولید ساک دستی طلاکوب

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

چاپ و تولید ساک دستی طلاکوب

چاپ و تولید ساک دستی طلاکوب بهترین مدل ساک های دستی  هستند که به وسیله آن ها بهترین تبلیغات ممکن را می توان انجام داد. به این دلیل که خود ساک های دستی کاغذی و مقوایی خریداران و مشتری های زیادی دارند و با وجود طلاکوب بودن، امتیاز دیگری برای برتری یافتن نسبت به سایر ساک های دستی می یابند و بهترین فروش را داشته باشند.

همچنین جهت شکیل بودن نوع  کار و تبلیغات مورد نظر  در ذهن مشتری به یادگاربماند. چاپ و تولید ساک دستی طلاکوب می تواند یک ویژگی منحصر به فرد به کار و حرفه شما بدهد. برای مشاهده انواع ساک دستی خاص اینجا کلیک کنید.

 

چاپ و تولید ساک دستی طلاکوب

 

چاپ ساک دستی طلاکوب

از انواع ساک های دستی که تولید می شود و به بازار تبلیغات و فروش عرضه و سپس به فروش می رسد، نوع طلاکوب آن بهترین نمونه ساک دستی است که معمولا با قیمت بیشتری همراه است اما بسیاری از مشتری های ترجیح می دهند جهت برقراری ارتباط بیشتر با مشتری و بها دادن به سلیقه او از ساک های طلاکوب استفاده کنند.

چاپ ساک های دستی طلاکوب در اندازه و سایز های متنوع صورت می گیرد و این یک مزیت دیگر برای انتخاب مشتریانی است که سلیقه های متنوع و نیاز های گوناگون برای فروش و کار خود دارند. برای مشاهده انواع ساک دستی خاص اینجا کلیک کنید.

 چاپ و تولید ساک دستی طلاکوب: قیمت

قیمت ساک دستی طلاکوب نسبت به دیگر ساک های دستی قدری بیشتر است اما اگر به سلیقه مشتری های خود اهمیت می دهید و یا اگر خریدار هستید و سمینار یا همایشی را برگزار کرده اید، بهتر است که از نمونه طلاکوب ساک دستی استفاده کنید تا بیشتر در ذهن مهمانان شما باقی بماند.

از طرفی اینگونه کیف ها این قابلیت را دارند تا چندین بار مورد استفاده قرار بگیرند و برند شما در ذهن او هر از چند گاهی تداعی شود.

تولید ساک دستی طلاکوب

تولید ساک دستی طلاکوب معمولا برای برند های معتبر، شرکت های بزرگ و سمینار های فرهنگی هنری بیشترین تولید را دارد.

همچنین در مرحله تولید یک سری معیار های اصولی را جهت رضایت مشتری و تولید بهتر محصول رعایت می کنند،که برخی از ان ها عبارتند از:

قابلیت حمل ساک دستی

 قابلیتی که یک ساک دستی می تواند برای حمل اشیاء مورد نظر داشته باشد، از مهم ترین معیار های برای تولید این نوع کیف های دستی می باشد که باید برای مشتری ها واضح و روشن باشد تا بتواند آن را برای استفاده خود در نظر بگیرد.

برخی از ساک های دستی طلاکوب تا 7 کیلوگرم هم می تواند قابلیت حمل داشته باشند.

قابلیت بازیافت

همان طور که در ابتدای مقاله هم گفته شد، اینگونه کیف های دستی برای محیط زیست بسیار به صرفه و عالی هستند چرا که قابلیت بازیافت دارند و همچنین دوستداران محیط زیست هم به خوبی تمایل می یابند که از کیف های دستی کاغذی، کرافت به همراه طلاکوب خریداری کنند.

پوشش سلفون

برای اینکه ساک های دستی طلاکوب با مایعاتی مثل آب، باران و سایر مواد پر خطر از بین نروند و قابلیت محافظت داشته باشند از یک سری پوشش استاندارد به نام سلفون بهره می گیرند تا به راحتی در معرض آسیب دیدگی ها، ضربات و حمل و نقل مقاوم باشند.برای مشاهده انواع ساک دستی خاص اینجا کلیک کنید.