پاکت درب روی طول

نویسنده: نسیم نیری     تاریخ: 2019-04-23

پاکت درب روی طول

تولید کاغذ مرغوب به منظور تهیه ی پاکت

واژه ی نرمه در اغلب موارد به معنی مواد سلولزی ریزی به کار می رود که به اندازه ی کافی برای عبور از توری ورقه ساز ماشین کاغذ کوچک می باشد. نرمه ها موادی هستند که به قدری کوچک و ریزند که قادرند از یک سوراخ مخروطی شکل به قطر 76 میکرو متر و یا الک 100 مش عبور کنند. وقتی در تهیه ی کاغذ از نرمه صحبت می کنیم منظور الیاف ریز و یا هر ماده جامد ریزی است که در مخلوط خمیر کاغذ وجود دارد و می تواند از توری ورقه ساز ماشین کاغذ عبور کند. برخی از تولید کنندگان کاغذ و پژوهشگان ذراتی مانند پر کننده ها مثل خاک رس و کربنات کلسیم و دیگر مواد سوسپانسونی را هم جزو نرمه ها رده بندی می کنند. به طور کلی نرمه ها دارای دو منشا اصلی هستند، نرمه های اولیه و ثانویه نرمه های اولیه شامل سلول های پارانشیمی و سلول های ریزی هستند که در چوب وجود دارند، این نوع موجب حجیم شدن و کدر شدن ورقه کاغذ می شوند. نرمه های ثانویه بر اثر پالایش حاصل شده و بیشتر توسط پرزدار شدن لایه های خارجی الیاف تولید می شوند. برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

پاکت درب روی طول

 

این نوع، نرم، بلند و باریک هستند و برای تشکیل پیوند داخلی بین الیاف مناسب می باشند. نرمه ها در فرآیند های کاغذ سازی نقش مهمی ایفا می کنند و اثرات زیادی بر خواص مقاومتی و خواص فیزیکی ورق کاغذ دارند. از جمله اثرات آن ها می توان به تاثیر آن ها در آب گیری، نگهداری الیاف روی توری، بار های الکتریکی خمیر کاغذ، واکشیدگی و همکشیدگی الیاف، جریانات زیرین کانال ها در ورقه ی مرطوب کاغذ و ... اشاره کرد. البته مقدار و میزان سطح ویژه ی آن ها در خمیر های مختلف اثرات گوناگونی خواهد داشت. توجه کنید که نرمه ها در مقایسه با الیاف معمولی داراری دارای 3 تا 5 برابر سطح ویژه ی بیشتری هستند و به طور کل باعث کند شدن فرآیند آب گیری در کاغذ سازی می شوند. محققان علوم و صنایع چوب و کاغذ اعتقاد دارند که نرمه ها از جنبه های مختلف فیزیکی، شیمیایی، ریخت شناسی، منابع مختلف تولید و اثر بر فرآیند کاغذ سازی و کاغذ حاصل قابل بررسی هستند. برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

پاکت درب روی طول

برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید.

پاکت درب روی طول:

آیا می دانید پاکت درب روی طول چگونه طراحی می شود؟ پاکت درب روی طول پاکتی است که درب آن از قسمت طول پاکت (از مستطیلی که دارای طول و عرض ساخته شده است) تا می شود. درب پاکت با سایز های مختلف  A4 , A5 , B4, 25* 31، ژاپنی، زیپ دار و... می تواند روی طول باشند. از ویژگی های خاص پاکت درب روی طول آن است که اغلب پاکت های اولیه ی طراحی شده از روی طول بسته می شدند و در ذهن بسیاری از افراد درب روی طول پاکت امری متداول و مرسوم است. همچنین باعث می شود تا کاغذ و یا سربرگ های اداری اداری نیازی به تا خوردگی نداشته باشند و آسیب نبینند.  برای حفاظت بیشتر از پاکت می توانید از پاکت نایلون حبابدار درب روی طول را با طراحی عمومی یا اختصاصی سفارش دهید.


درباه طرح هرم

رساتریـن شیـوه برقـراری ارتبــاط بــا جهــان امــروز، هنـــر زبــان نوشتــاریسـت. بهترین و موفق ترین روش در این راستا، تبلیغات با ایده های نوین است. موسسه طرح هرم با یک دهه سابقه‌ی درخشان و فعالیت مستمر در زمینه تبلیغات،در سایه‌ی مهندسین مشاور و کادری مجرب، هنر و خلاقیت نوین و بهره گیری از مدرنترین دستگاههای چاپ توانسته است اهداف خود را در راستای پاسخگوئی به نیاز مشتری تحقق بخشد. از سوی دیگر ... ادامه مطلب

تماس با ما

تلفن تماس با دفتر مرکزی
02126291519 \ 02126291502

Tarh Heram Advertising Group © Copy Right 2016