تقویم و سررسید

سررسید با جلد کش دار

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

سررسید با جلد کش دار

همانطور که حتما دیده اید سررسید را می توانیم به عنوان یکی از رایج ترین هدایای شرکتی در نظر بگیریم که عموماً در روزهای آخر سال برای انجام امور تبلیغاتی و بالا بردن در صد فروش مورد استفاده قرار می گیرد ، سفارش سررسید با جلد کش دار اختصاصی که شامل نام شرکت ، لوگو ، آدرس وب سایت و یا شبکه های اجتماعی شرکت و موقعیت مکانی کسب و کار شما باشد می تواند به هنگام استفاده از این سررسید باعث می شود که مشتریان تا نزدیک شدن به روزهای پایانی سال به دفعات و به صورت مکرر از سررسید با جلد کش دار خود استفاده نمایند که این امر به صورت ناخودآگاه باعث تبلیغات برند شما می شود. خصوصا اگر از تصاویر محصولات و خدمات خود نیز در این سررسید سفارشی استفاده نمایید.

سررسید با جلد کش دار

معرفی سررسید با جلد کش دار :

سررسید با جلد کش دار به دو دلیل در میان مردم از محبوبت خاصی برخوردار است، دلیل اول و اصلی آن را می توانیم سایز مناسب آن در نظر بگیریم که به این سررسید علاوه بر دادن ظاهری فانتزی، راحتی استفاده و حمل را نیز اضافه نموده بدین منظور سررسید با جلد کش دار را می توانیم به عنوان کم حجم ترین نوع سررسید نیز در نظر بگیریم. علاوه بر این داشتن جلد کش دار باعث شده تا بتوانیم نت ها و کاغذ های دیگر را نیز به راحتی در میان برگ های این سررسید قرار دهیم و از باز شدن آن در کیف و ... اطمینان داشته باشیم.

مورد دیگری که در سررسید با جلد کش دار مد نظر است، نحوه قرارگیری روزهای سال در سررسید است از آنجایی که پیش تر نیز اشاره کردیم عموما سررسید با جلد کش دار از حجم کمی برخوردار است بدین منطور در اکثر مواقع روزهای تقویم به جای حالت روزانه به صورت هفتگی و یا ماهانه در آن چیده می شود که البته این امر نیز می تواند بسته به سلیقه مشتریان تغییر کند.

سفارش سررسید با جلد کش دار اختصاصی :

سررسید با جلد کش دار را می توانید در تمامی لوازم و التحریر فروشی ها ، کتاب فروشی ها و ... پیدا کنید. اما اگر قصد شما از داشتن سررسید با جلد کش دار تبلیغات و معرفی برند و نام تجاریتان است، پیشنهاد ما طراحی اختصاصی و سفارشی سررسید می باشد. در این حالت شما قادرید تمامی قسمت های سررسید با جلد کش دار خود نظیر نوع جلد، نحوه صحافی برگه های داخل سررسید ، رنگ های بکار رفته برای چاپ ، کاغذ مورد استفاده و حتی نحوه قرارگیری روزها و کش مصرفی بر روی جلد سررسید را بسته به سلیقه و بودجه خود انتخاب نمایید. در این حالت پیشنهاد ما این است که برای جلوه دادن بیشتر لوگو را بر روی جلد اصلی به صورت پلاک مانند قرار دهید تا به کار جلوه ای زیبا ببخشد، همچنین می توانید رنگ داخلی و یا حتی جلد را متناسب با رنگ های استفاده شده در سربرگ های شرکت خود استفاده کنید تا به سررسید با جلد کش دار نمایی جدید ببخشد.

سررسید با جلد کش دار