تقویم و سررسید

سررسید با جاسوئیچی و جعبه

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

سررسید با جاسوئیچی و جعبه

در دنیای امروز هدیه دادن را می توان به عنوان یکی از دشوارترین کارها در نظر گرفت، خصوصا اگر بخواهید این هدایا را به به افرادی خاص و یا به عنوان هدیه ای از سمت شرکت بدهید. اما نگران نباشید امروز می خواهیم یکی از انواع پکیج های کادویی مناسب برای هدیه دادن را به شما معرفی کنیم که سررسید با جاسوئیچی و جعبه نام دارد.

سررسید با جاسوئیچی و جعبه

معرفی سررسید با جاسوئیچی و جعبه :

اگر با مفهوم سررسید آشنایی ندارید باید بگویم که به عنوان وسیله ای جهت کمک به برنامه ریزی و یادآوری مناسبت ها و اتفاق های رخ داده در طی یک سال است که می توانید آن را بسته به موضوعات مختلف تهیه کرده و یا به صورت اختصاصی سفارش دهید. به طور مثال اگر در زمینه مهندسی فعالیت دارید، سررسید دستار مهندسی می تواند انتخاب مناسبی باشد زیرا علاوه بر تقویم دارای برگه های مناسب برای نقشه کشی و اطلاعاتی در این زمینه می باشد. اما چرا پیشنهاد ما سررسید با جاسوئیچی و جعبه است؟

در این پکیچ نو سررسید بسته به میل شما انتخاب می شود و بسته به آن جنس، رنگ و دیگر خصوصیات جاسوئیچی و جعبه مشخص می گردد. ترکیب سررسید با جاسوئیچی و جعبه می تواند به عنوان تبلیغات محصولات و خدمات و همچنین راهی برای معرفی برند شما به دیگران باشد.

ترکیب سررسید با جاسوئیچی و جعبه با تبلیغات :

 یکی از بهترین راه های شناخته شدن شرکت ، کسب و کار و برند و نام تجاری شما استفاده از سررسید با جاسوئیچی و جعبه اختصاصی است. در این حالت شما می توانید سررسید ، جعبه و جاسوئیچی را بسته به موارد مختلف نظیر جلد، نوع صحافی سررسید، جنس جعبه، نحوه چاپ برگه ها، تقسیم بندی روزهای ستل به شکل های مختلف نظیر روزانه ، هفتگی و یا ماهیانه و ... طراحی کنید. در نتیجه تمامی خصوصیات داخل سررسید با جاسوئیچی و جعبه همانند سلیقه شما خواهد بود.

نکته دوم در طراحی اختصاصی که با تبلیغات نیز مرتبط است در استفاده از نام، لوگو ، آدرس و قرار دادن آدرس های اینترنتی نظیر اینستاگرام و سایر سوشیال مدیاهایی است که امروزه برای جلب مشتری و نشان دادن محصولات استفاده می شوند. از طرفی داشتن یک پکیج سررسید با جاسوئیچی و جعبه اختصاصی می تواند اعتماد اکثر مشتریان برای خرید مجدد از شما را جلب نماید و یا با دیدن آن آن ها را به خرید کردن مجدد از شما جاب کند برای این امر بهتر است از تصاویر محصولات و خدمات در میلن برگ های اولیه سررسید و یا برای جدا نمودن ماه ها یا فصل ها استفاده کنید.

سررسید با جاسوئیچی و جعبه تنها مختص مشتریان قدیمی نیست بلکه می توانند باعث جلب مشتریان جدید نیز بشوند زمانی که از سررسید ، جاسوئیچی و یا حتی جعبه ای که برند شما بر روی آن حک شده استفاده می کنند بسیاری از افراد جدید با لوگو و برندتان آشنا می شوند و محصولات و خدمات شما را رویت خواهند کرد و به مشتریان جدیدتان تبدیل خواهند شد.

سررسید با جاسوئیچی و جعبه