تقویم و سررسید

سررسید وزیری با تقویم جیبی با جعبه

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

سررسید وزیری با تقویم جیبی با جعبه

برخی سررسید ها در ابعاد وزیری یا ابعاد معمول کتاب های درسی دانش اموزان تهیه می شود. سررسید های وزیری به علت ابعاد مناسب به صورت گسترده ای در حال چاپ هستند. در برخی از جعبه های سررسید تقویم جیبی هم قرار داده می شود که این دسته از سررسید ها بیشتر جنبه ی هدایای تبلیغاتی را دارند.

طراحی اختصاصی سررسید وزیری با تقویم جیبی با جعبه

شکل گیری نظام علامتی در قالب حروف برای بیان اندیشه و مفاهیم ذهنی از گذشته های دور صورت می گرفت. با استفاده از علائم نوشتاری در صورت وجود فاصله ی زمانی و مکانی، دریافت معنا هم آسان تر شد. شکل تصویری کم کم جای خود را به کد های ثبت شده داد تا معانی متعدد تری به بیان نزدیک شود، نیاز به حضور تصویر در ترسیمات گرافیکی نوین در کنار حروف به شیوه های مختلفی دیده می شود. طراح آگاه سررسید وزیری با تقویم جیبی با جعبه، با توجه و شناخت از حجم تصویری، حاصل از نوشته و چگونگی تاثیر بصری دریافت شده از تجمع و تفرق حروف و تغییر و جنسیت ابعاد حروف، به علاوه با تغییر در فاصله ی حروف در نسبت های عمودی و افقی می تواند به خلق فضا هایی بدیع دست پیدا کند. دقت کنید که خط تا در سررسید، مجله، بروشور، کتاب و ... نقطه ای است که هر شکلی را نمی توان در آن قرار داد زیرا از حیث دیداری ایجاد شکست می کند.

سررسید وزیری با تقویم جیبی با جعبه

فروش سررسید وزیری با تقویم جیبی با جعبه

گاهی اوقات بنا به هزار و یک دلیل لازم است که ما فروش خود را در یک بازه ی زمانی کوتاه افزایش دهیم. مثلا فرض کنید شما یک شرکت در زمینه ی پوشاک هستید و بخش فروش به شما اعلام می کند که چون عید نوروز نزدیک است، لباس های عیدانه می بایست تا قبل از عید به فروش برسند. علاوه بر تبلیغات مستقیم یک سری تبلیغ هایی مانند اهدا سررسید وزیری با تقویم جیبی با جعبه و چاپ آن لازم است تا این فرآیند با سرعت بیشتری دنبال شود. در این حالت ما می خواهیم که طول فروشمان تا زمان خاصی مثلا تا عید محدود شود و صرفا با آمپول (در بازاریابی به این آمپول چاشنی فروش می گویند) به شکل بسیار کوتاهی مقوله فروش پیش برده شود و به نتیجه برسد. یکسری از چاشنی های فروش هستند که ما برای فروشندگان خود ارائه می دهیم. برخی دیگر از چاشنی های فروش هستند که خود فروشندگان ما بدون اطلاع ما برای مشتریان در نظر می گیرند. یعنی خرده فروش ها تسهیلاتی را برای برخی محصولات از جمله محصول ما قائل می شوند تا به شکل سریع تری عملیات فروش انجام شود. نوع دیگری از چاشنی های فروش هست که ما به عنوان تولید کننده برای مشتریان نهایی محصولات مان در نظر می گیریم. در این حالت هدف این است که مشتری بیش از پیش محصولات ما را خریداری کند که این در قالب جایزه، حراجی، برنامه های وفاداری و مواردی از این دست اتفاق می افتد که همه ی این ها موجب جذب آن ها خواهد شد.

سررسید وزیری با تقویم جیبی با جعبه