تقویم و سررسید

سررسید با جعبه

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

سررسید با جعبه

در دنیای امروز که تمام امور روزمره بر پایه برنامه ریزی و زمانبندی است، سررسید ها می توانند بسیار کاربردی باشند. از آنجایی که می دانید سررسید به کتاب و دفتری گفته می شود که تاریخ روزهای هفته و مناسبت های اتفاق افتاده در هر سال را به ما نشان می دهد و علاوه بر این دارای بخشی به نام یادداشت است که می توانید تمامی برنامه های مربوط به آن روزتان را در آن بنویسید. یکی از محبوب ترین مدل های سررسید، سررسید با جعبه است که می توانید از آن برای هدیه دادن به عزیزان و مشتریانتان استفاده کنید.

سررسید با جعبه

معرفی سررسید با جعبه :

از متداول ترین روش های بسته بندی سررسید، می توانیم به روش  ساخت سررسید با جعبه اشاره کنیم. جعبه به محفظه ای گفته می شود که برای نگهداری ، حمل و بسته بندی کوتاه مدت و یا دائم وسایلی از جمله سررسید کاربرد دارد. شما می توانید سررسید با جعبه اختصاص خود را بنا بر سلیقه و سایز دلخواه سررسیدتان مانند سررسید رحلی، سررسید رقعی و...  در طرح ها و رنگ های مختلف سفارش دهید.

سررسید با جعبه را می توانیم به دو دسته بادوام و بی دوام تقسیم کنیم که در حالت اول جنس مواد تشکیل دهندۀ جعبه سررسید

از چوب، فلز و... است که به آن استحکام می بخشد اما حالت دوم از جنس کاغذ های فشرده شده یا مقوا می باشد که همانطور که می دانید می توانند به آسانی شکل ظاهری و یا استقامت خود را از دست بدهند در نتیجه اصطلاحاً به آن ها بی دوام می گویند.

طراحی سررسید با جعبه و تبلیغات :

هر چه به نو شدن سال نزدیک می شویم هیجان خریداری نمودن کادو و هدیه نیز بالا تر می رود حال در نظر بگیرید که چگونه در این روزها و با آغاز رسیدن به اسفندماه قادر به راقب نمودن مشتریان جهت خرید نمودن و استفاده از خدماتتان خواهید بود. یکی از این روش ها سفارش سررسید با جعبه اختصاصی است و تنها کافی است نمونه ای از محصولات و یا تصاویری از آن ها را در سررسید خود مورد استفاده قرار دهید. فراموش نکید درج لوگو ، نام تجاری و شماره تماس هایتان امری ضروری محسوب می شود.

نکته های برای طراحی سررسید با جعبه :

  • انتخاب نوع سررسید بسته به سایز می تواند به عنوان یکی از مهم ترین عوامل در طراحی جعبه سررسید در نظر گرفته شود و همچنین یادتان باشد جعبه ای که طراحی می کنید نباید بسیار بزرگ و یا بسیار کوچک باشد. اگر می خواهید جعبه ای در سایز بزرگ تر داشته باشید بهتر است درون آن را به گونه ای طراحی کنید که سررسید محکم و ثابت باشد.
  • طرحی مناسب با فعالیت برند و خدماتتان را انتخاب کنید تا بتواند پلی میان مصرف کنندگان ، مشتریان و خدمات و محصولات شما ایجاد کرده و آن ها را به خرید مجدد راقب نماید.
  • یکی از روش های تولید سررسید با جعبه، تهیه ماکت اولیه آن است، اینکار عملکرد، استحکام و همچنین سایز جعبه را به خوبی نشان می دهد.

سررسید با جعبه