تقویم و سررسید

سررسید با کاغذ سفید

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

سررسید با کاغذ سفید

امروزه سررسیدها جایگاه ویژه ای در کسب و کار و تجارت پیدا کرده اند به گونه ای که شما می توانید از آن ها به عنوان وسیله ای برای تبلیغات و به نمایش گذاشتن محصولات و یا خدماتتان استفاده کنید. بدین منطور امروز قصد داریم شما را با یکی از اصلی ترین بخش های سررسید که کاغذ آن است بیش تر آشنا کنیم و از آنجایی که یکی از محبوب ترین مدل های کاغذ مورد استفاده در سررسید، کاغذ سفید است، به آن می پردازیم.

سررسید با کاغذ سفید

معرفی سررسید با کاغذ سفید

عموماً کاغذهایی که در سررسید استفاده می شوند را می توان به دو دسته کرم و سفید تقسیم نمود، ممکن است در هنگام سفارش سررسید با نامی نظیر کاغذ تحریر نیز رو به رو شوید، کاغذ تحریر همان کاغذ سفید است که نام اصلی آن کاغذ تحریر سفید می باشد در نتیجه اگر در هنگام سفارش با این نام رو به رو شدید اصلاً تعجب نکنید. البته در برخی مواقع کاغذ تحریر کرم رنگ نیز موجود است در نتیجه به منظور جلوگیری از اشتباه، بهتر است آن را کاغذ سفید و یا کاغذ تحریر سفید صدا کنید. لازم به ذکر است که کاربرد این کاغذ در داخل سررسید ها می باشد و در بیش تر مواقع از نوع کاغذ تحریر 70 گرم سفید استفاده می شود. اما این مقدار می تواند بسته به سلیقه مشتری متفاوت باشد برای مثال در برخی مواقع مشتریانی که قصد سفارش سررسید اختصاصی خود را دارند می توانند به صورت سفارشی از کاغذ تحریر 80 گرم استفاده نمایند که تنها تفاوت آن با کاغذ سفید 70 گرم در ضخامتش است. اما اگرهزینه شما محدود به بودجه خاصی می باشد پیشنهاد می کنیم به دلیل به صرفه بودن از مدل 70 گرمی استفاده کنید زیرا دارای هزینه کم تری می باشد.

نکاتی که در زمان سفارش سررسید با کاغذ سفید باید به آن توجه داشت :

یکی از اصلی ترین نکاتی که باید به هنگام سفارش سررسید به آن توجه ای ویژه داشته باشید کیفیت کاغذ سفید است زیرا این امر می تواند در مرغوبیت چاپ تاثیر بسزایی بگذارد. یکی از راه های اصلی در شناسایی کیفیت سررسید با کاغذ سفید در کشور سازنده این کاغذ ها است.  عموماً کاغذهایی که در ایران برای تولید سررسید مورد استفاده قرار می گیرند از سه کشور به خصوص نظیر اندونزی ، چین و کره وارد می شوند و به ندرت می توان کاغذی به غیر از این سه نوع در بازار یافت.

سررسید با کاغذ سفید تولید اندونزی: این کاغذها علاوه بر لطافت و تراکم بالا از کیفیت بیشتری نسبت به دیگر مدل ها برخوردارند. در نتیجه اگر کیفیت و ظاهر سررسید برایتان در اولویت است، مطمئن شوید که درهنگام تولید از کاغذ اندونزی استفاده می شود.

سررسید با کاغذ سفید تولید کره: کاغذ کره نیز که نسبت به دو مورد قبلی بسیار کمتر مورد استفاده است، دارای کیفیتی متوسط است.

سررسید با کاغذ سفید تولید چین: کاغذهای چینی در رده سوم این جدول قرار دارند و اغلب باعث بروز مشکلات در زمان چاپ می شوند.

سررسید با کاغذ سفید