تقویم و سررسید

تقویم زیردستی با کاغذ تحریر 80 گرم

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

تقویم زیردستی با کاغذ تحریر 80 گرم

بسیاری از ما برای روزهای خود برنامه ریزی می کنیم و برای روزهای پیش روی خود آینده ای متصور هستیم.  تقویم زیر دستی با کاغذ تحریر 80 گرم نوعی از تقویم هایی است که به علت گراماژ پایین دارای طرفداران زیادی است. برای طراحی و چاپ تقویم زیر دستی با کاغذ تحریر 80 گرم باید مراحل ذیل را دنبال کرد:

تقویم زیردستی با کاغذ تحریر 80 گرم

 1) تماس اولیه سفارش دهنده با طراح و صحبت در مورد ایده هایی که درباره ی کاور دارد. این تماس اولیه فرصتی برای آشنایی کارفرما و کارگزار می باشد.

 2) طراح بر اساس صحبت های اولیه پیش فاکتور اولیه ای از هزینه ها تحویل می دهد.

 3) زمانی که سفارش دهنده طرح اولیه را تایید کرد، قرار داد را امضا می کند. این امضا قرار داد می تواند به صورت غیر حضوری باشد و پس از آن سفارش دهنده اقدام به پرداخت بخشی از هزینه ی طراحی می کند.

 4) طراح از سفارش دهنده درخواست می کند تا تمامی عکس ها، آثار هنری و یا طرح های اولیه ای که با کار وی مرتبط است را ارسال کند.

 5) بعد از مدتی اولین طراحی برای سفارش دهنده ایمیل می شود و  تلاش می شود تا عکس هایی برای کاور انتخاب شود که با محتوای تقویم و کاربرد آن بیشترین تطابق را داشته باشد.

 6) طراح با موسسه ی چاپ در مورد ویژگی ها و مشخصات و اقتضائات فنی گفت و گو می کند و طراحی را بر اساس نرم افزار های فتوشاپ یا این دیزاین طراحی می شود.

 7) طراح تلاش می کند تمامی موارد توافق شده را مطرح نهایی سازد و نسخه ی چاپ شده رنگی را برای بررسی سفارش دهنده ارسال می کند.

 8) طراح تمامی فایل های گرافیکی و دیجیتال را بر روی یک دی وی دی به سفارش دهنده ارسال می کند و فایل ها را به موسسه ی چاپ نیز تحویل می دهد.

 9) در حین چاپ تقویم رومیزی با کاور چرمی ، سفارش دهنده می تواند به بازاریابی تقویم بپردازد.

 10) در مرحله ی آخر سفارش دهنده تقویم را از موسسه چاپ تحویل می گیرد. کاغذ تحریر همان کاغذ هایA4   ای است که ما از آن ها روزانه برای نوشتن استفاده می کنیم. کاغذ تحریر برای چاپ های رنگی مناسب تر است و به راحتی رنگ در داخل آن نفوذ کرده و طرح های زیبایی را بر روی آن شاهدیم. به علاوه کاغذ تحریر یکی از پرکاربرد ترین کاغذ ها در صنعت چاپ محسوب می شود. قیمت کاغذ تحریر مناسب است، بنابر این قیمت این تقویم بسیار مناسب خواهد بود. آیا می دانید معنی تقویم زیر دستی با کاغذ تحریر 80 گرم چیست؟ این مطلب بدین معنی است که یک برگ کاغذ تحریر در ابعاد 100 سانتی متر در 100 سانتی متر دارای وزن 80 گرم است و هر چه این وزن بیشتر باشد ضخامت کاغذ بیشتر خواهد شد. اغلب کاغذ های وارداتی گلاسه با نام های سه سکه، ایندا، قو، موریم، تحریر اپ، تحریر کرون و تحریر شینهو از کشور های کره ، اندوزی و چین به ایران آورده می شوند.

تقویم زیردستی با کاغذ تحریر 80 گرم