ملزومات رستوران و فست فود

نایلون دسته رکابی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

نایلون دسته رکابی

یکی از متنوع ترین روش های بسته بندی نایلون دسته رکابی است شما می توانید این نوع از نایلون ها را در اکثر مکان هایی که روزانه به آن ها می روید ببینید. پیدایش نایلون را می توان در تاریخ 28 فوریه 1935 در نظر داشت، در آن تاریخ والاس کاروترز از مرکز پژوهش دوپونت توانست برای اولین بار به گونه ای از پلیمر ترکیبی و پلی آمید دست یابد که به عنوان مواد اصلی در ساخت انواع نایلون ها از جمله نایلون دسته دار رکابی می باشد. البته نمی توان گفت که نایلون های آن زمان نیز شکل ظاهری نایلون های امروزی را داشته اند.

همانطور که می دانید علم و تکنولوژی روزانه در حال تغییر و پیشرفت هستند، نایلون دسته رکابی نیز از این تغییرات موسون نبوده و به مرور ایام به شکل ظاهری کنونی اش رسیده است.

نایلون دسته رکابی

مزایای نایلون دسته رکابی

  • هزینه تولید : یکی از اصلی ترین دلایلی که استفاده از نایلون های دسته رکابی را تا به این اندازه محبوب نموده قیمت مقرون به صرفه اش است. شما اگر قصد تولید دیگر نایلون های دسته دار را داشته باشید باید بودجه بیش تری را در نظر بگیرید.
  • وزن و ضخامت : از دیگر ویژگی های قابل ذکر اینگونه نایلون ها تولید آن ها با انواع ضخامت ها است. شما می توانید نایلون دسته رکابی را با ضخامت بسیار کم نیز داشته باشید که این امر می تواند دلیلی برای نگهداری، یا اگر بخواهم بهتر توضیح دهم به عنوان دلیلی برای انبار نمودن راحت تر آن ها است. از آن جایی که می توان این نایلون ها را با ضخامت کم تولید نمود پس وزن آن ها نیز به صورت خود به خودی کم می شود.
  • راحتی در حمل : نایلون دسته رکابی به گونه ای طراحی شده که می توان آن را به راحتی حمل نمود، همچنین قرار گرفتن دسته ها همانند لباس های دارای بند رکابی از دلایل نام گزاری آن ها می باشد.
  • تنوع در رنگ :  شما قادرید این نایلون ها را بسته به سلیقه و رنگ دلخواه خود سفارش دهید، این رنگ ها می توانند، شیشه ای یا بی رنگ، مشکی، آبی، به صورت راه راه و ... باشند. نوع پر فروش این نایلون ها رنگ شیشه ای است که اکثراً در سوپر مارکت ها و برخی فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

علت استفاده از رنگ بی رنگ یا شیشه ای در نایلون دسته رکابی می تواند عوامل مختلفی باشد که مهم ترینش تبلیغات است، شما می توانید به گونه های متفاوتی برند و کسب و کار خود را به دیگر بشناسانید. یکی از رایج ترین و کم هزینه ترین این راه ها ترکیب تراکت و نایلون دسته رکابی است برای اینکار کافی است تا تراکت های از پیش چاپ شده خود را به نایلون متصل کنید و آن ها را در سوپر مارکت و ... قرار دهید و مشتریان مربوط به یک محله خاص را جذب نمایید. همچنین با چاپ برند، لوگو، آدرس و دیگر اطلاعات قادرید تبلیغات برند خود را در به صورت گسترده تر اجرا کنید.

نایلون دسته رکابی