ملزومات رستوران و فست فود

کاور کشویی ظروف کاسه ای

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

کاور کشویی ظروف کاسه ای

اگر شما کسب و کار خود را در رابطه با فست فود و رستوران ها شروع کرده اید و می خواهید برای بخش غذای بیرون بر از ظروف کاسه ای استفاده کنید، بهتر است این مقاله را تا انتها بخوانید. بسته بندی مواد غذایی از سال ها پیش رایج بوده اما در این چند سال اخیر است که توانسته جای خود را در بازار های رقابتی حفظ کند. سوالی که همیشه در رابطه با وارد شدن به صنف جدید پیش می آید این است که با پیشرفت روز افزون برندیگ و زیاد شدن رستوران ها چگونه می توان پا برجا ماند و کسب و کار خود را به سوی سود بیش تر سوق داد؟

 در جواب به این سوال می توانیم اینگونه بیان کنیم که ترکیب بسته بندی و تبلیغات توانسته دیدگاه جدیدی را نزد مخاطب نشان دهد این ترکیب ها شامل چاپ و درج لوگو، آدرس، نام برند و دیگر مشخصاتی است که می تواند در شناساندن و معرفی نمودن برند شما به سایر مشتریان کمک نماید. اما آیا هزینه ای که جهت چاپ بر روی تمام ظروف انجام می شود نسبت به کسب و کار تازه تاسیس کار عاقلانه ای خواهد بود.

ویژگی های کاور کشویی ظروف کاسه ای

در زیر برخی از ویژگی های کاور کشویی ظروف کاسه ای قرار دارد که به آن ها می پردازیم:

آسان نمودن حمل

جلب رضایت مشتری همیشه فروش بیش تر را به همراه دارد علاوه بر نحوه پخت و استفاده از مواد مرغوب در آشپزی نحوه حمل غذاهای بیرون بر نیز نقش مهمی را ایفا می کنند برای مثال زمانی که شما غذایی مانند خورشت را برای ارسال آماده می کنید و آن را در ظروف یکبار مصرف پلاستیکی می ریزید به دلیل بالا رفتن حرارت ظرف، بلند نمودن آن دشوار است این درست زمانی است که  کاور کشویی ظروف کاسه ای به کار می آیند. جنس این کاورها از مقوا بوده و باعث می شوند که حرارت ناشی از ظرف باعث سوختن دست نشود.

 شکل ظاهری و تبلیغات

طراحی و تولید ظروف کاسه ای با ظاهر و شکل مدرن می تواند بسیار هزینه بر و وقت گیر باشد، در حالی که تنها با پرداخت 5/1 این هزینه می توانید کاور های کشویی با طراحی اختصاصی و ظاهری شکیل بدست آورید و با استفاده از این  کاورهای کشویی، به ظروف کاسه ای خود ظاهر و جلوه ای جدید، مدرن و زیبا را اهدا کنید.

تبلیغات

همانطور که در بالا اشاره شد در دنیای پیشرفته امروز که ترکیبی از بسته بندی ظروف کاسه ای و تبلیغات را در اختیار مردم قرار داده می توانید از کاور کشویی ظروف کاسه ای  نیز به عنوان بنری جهت معرفی نمودن و به اشتراک گذاشتن نام رستورانتان استفاده کنید. در نتیجه می توانید این کاور ها را به عنوان بهترین محل جهت چاپ نام و برند تجاری، آدرس، لوگو و دیگر اطلاعات نظیر شماره تماس ، وب سایت و ... بدانید. این کار  به بازاریابی بهتر و جلب مشتریان بیش تر شما کمک کرده و بسیار موثر می باشد.