ملزومات رستوران و فست فود

جعبه بیرون بر پرسی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

جعبه بیرون بر
 

با رشد دانش ، تکنولوژی و تغییر سلیقه ی مشتری امکان به وجود آوردن بسته بندی های نوآورانه میسر شده  است و جعبه غذای رستوران ها دچار تحول اساسی در زمینه ی چاپ و بسته بندی شده است وقتی که صحبت از غذاهای بیرون بر رستورانی می شود، جعبه های بیرون بر یکی از ملزومات این کار است. وقتی غذا را در جعبه می گذارید و به مشتریانتان تحویل می دهید، حس ارزشمندی را به آنان منتقل می کنید. آن ها درخواهند یافت که شما برای آن ها ارزش قائلید و خواستار آن هستید که بهترین کالا و خدمات را به آنان عرضه کنید. اصول مشتری مداری با بسته بندی خوب کالا ها تا حدودی رعایت می شود. تولید جعبه بسته بندی غذا با ابعاد سفارشی و مورد دلخواه مشتریان امکان پذیر است . در این صورت پروسه ی قالب سازی اختصاصی برای سفارش دهنده طی می شود. از جعبه های بیرون بر می توان برای عرضه برای جعبه برگر، جعبه گرم سگ، یک جعبه بلوک، جعبه مواد غذایی سطل، جعبه سیب زمینی سرخ کرده، جعبه نهار و... استفاده کرد.

برای چاپ جعبه بیرون بر، کاغذ را با پلی اتیلن می پوشانند، سپس با طرح های مختلف و رنگ های مختلف چاپ می کنند توجه کنید که در این مرحله امکان ارائه ی طرح های دلخواهتان میسر است. در قدم بعدی ابعاد جعبه باید مشخص شود. سپس کاغذ مربوطه را در دستگاه قرار می دهند تا برش ها ی مقوا خورده شود و برای منگنه یا چسب کاری آماده شود.
 

جعبه بیرون بر پرسی
 

جعبه های بیرون بر پرسی در انواع مختلف جعبه تک پرسی ۶٫۸ * ۲۲ * ۲۸٫۲ ، جعبه ۲ پرسی  ۷ * ۲۳٫۷ * ۳۵، جعبه ۳ پرسی  ۷ * ۲۳٫۷ * ۴۵٫۸ ، جعبه ۴پرسی ۱۱٫۸* ۲۳٫۷ * ۳۵ تهیه و تولید می شود. بیشترین جعبه های بیرون بر غذا برای کباب ها تهیه می شوند شامل سینی های مقوایی یکی از انواع جعبه های بیرون بر پرسی هستند. جعبه های بیرون بر پرسی فضای کمی را اشغال می کنند، به علاوه قیمت آن ها پایین و سرعت ساخت سینی های پرسی بسیار آسان است. نوع دیگر جعبه های بیرون بر پرسی، جعبه های کلاسیک نام دارند. جعبه های کلاسیک ، جعبه های پیتزا هستند که علی رغم مزایایی همچون شکل ظاهری مناسب، حفظ ظاهر غذا، حفظ دمای غذا و... دارای معایبی همچون اشغال فضای زیاد می باشد. نوع دیگر جعبه های بیرون بر که دارای قیمت نسبتا بالایی هستند جعبه های مقوا فرنگی هستند و برای بسته بندی کباب به کار می روند. از ادغام جعبه های مقوایی و مقواهای فرنگی ، جعبه های لمینیتی حاصل می شود. توجه کنید که قیمت این جعبه ها بسیار بالاست و ظروف آلومینیومی در داخل آن قرار می گیرد. این جعبه ها به عنوان جعبه پیتزا، جعبه ساندویچ، جعبه سوخاری، جعبه سیب زمینی و جعبه کباب به کار می رود. برای اتمام کار  شما می توانید برای بسته بندی غذای بیرون بر از دستگاه دوخت دستی استفاده کنید. در روش استفاده از دستگاه دوخت دستی پس از قرار دادن تمام سفارش مشتری در بسته بندی، به وسیله دوخت دستی آن را بسته بندی و آماده ارسال با جعبه غذا می کنید.