ملزومات رستوران و فست فود

جعبه ساندویچ قفلی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

انواع جعبه های بسته بندی

برای افزایش مدت نگهداری مواد غذایی و جلوگیری از خطراتی همچون فساد درونی و بیرونی، اکسایش مواد غذایی، سهولت در حمل و نقل مواد غذایی تدبیری به نام بسته بندی اندیشیده شده است. از جعبه ها با عنوان ظرفی که دربردارنده ی محصولات شرکت هستند و از محصولات محافظت می کنند، یاد می شود. محققان امر بسته بندی می گویند که بسته بندی محصولات با ظروف شیشه ای امکان شکسته شدن و تخریب ماده ی غذایی به مقدار زیادی افزایش می یابد اما از طرفی امکان بازیافت محصول آسان است. بسته بندی مواد غذایی فلزات و تکنولوژی فلزات از فساد ماده ی غذایی جلوگیری کرده و بازیافت بسته ی غذایی به سهولت انجام می شود. اگر بسته بندی مواد غذایی با پلاستیک صورت پذیرد رطوبت، گرما، گاز و ... به داخل بسته نفوذ نکرده و خاصیت مواد غذایی حفظ می شود. اما اگر به طبیعت برگردد محیط زیست را آلوده می کند. بسته بندی با مقوا و کاغذ پس از مصرف و با سوزاندن آن ها باعث ورود گاز های سمی به محیط زیست می شود. جعبه های رایج اغلب با جنس مقوایی ساخته می شوند. برای توزیع محصولات به فضای بازاریابی و محیط فیزیکی مرتبط با خرید محصول یا خدمت اشاره دارد. برخی سازمان ها هم متناسب با ترجیحات مشتریان و یا تقسیم بندی مشتریان ، کانال های چندگانه توزیع، کارگزاری و یا نمایندگی های فروش، فروش مستقیم (اینترنتی، تلفنی و...) ایجاد می نمایند تا فاصله خود با مشتریان را کاهش دهند. مشتریان ممکن است محصولی را دوست داشته باشند و مایل باشند بابت خرید آن پول بپردازند، اما اگر به محصول دسترسی نداشته باشند، آن را نخواهند خرید. با توجه به توضیحات ارائه شده توزیع محصولات با تکنیک های بسته بندی خاص صورت می پذیرد.

جعبه ساندویچ قفلی

طراحی جعبه با تبدیل به واقعیت سروکار دارد. تعاریف گوناگونی از محصول ارائه شده است. محصولات دارای چرخه ی حیات هستند که طراحی جعبه یکی از کمک های اصلی به فروش محصول است. زمانی که مشتریان بیشتری ، محصول جدید را بدست می آورند و سازمان های بیشتری آن را عرضه می نمایند، بازار به حد اشباع می رسد. در این حالت رقابت به شدت فشرده می شود، چرا که هرکسی تلاش می کند تا سهم بازار خود را حفظ کند، از قلمرو خود دفاع کند و آن را از گزند حملات رقبا مصون بدارد. این کار بر استراتژی های بازاریابی تاثیر می گذارد. لذا در این مرحله تاکید زیادی بر حفظ مشتریان فعلی و بیرون آوردن مشتریان جدید از چنگ رقبا صورت می گیرد و در عین حال از تبلیغات گسترده ای استفاده می شود ، سطح فروش بالا می رود و از نام های تجاری استفاده می شود.

اگر می خواهید تا در عرصه ی رقابت قدرتمند تر ظاهر شوید از طریق جعبه ساندویچ قفلی با مشتریان خود همراه شوید. بنابر این از خاصیت جعبه ساندویچ قفلی استفاده کرده و باحک نمودن تصاویر و نوشته های تبلیغاتی، کارکرد های رستوران را بیش از پیش به مشتریان، یادآوری کنید. جعبه ساندویچ قفلی هان طور که از نامش پیداست درب آن قفل می شود و از ورود گرد و غبار، هوا و رطوبت به داخل جعبه ساندویچ جلوگیری می کند.