جعبه و بسته بندی

چاپ و تولید کارتن جعبه کیبوردی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

چاپ و تولید کارتن جعبه کیبوردی

اگر قصد آن را داشته باشید هر نوع محصولی را روانه بازار کنید ، ولی محصول شما دارای بسته بندی و ظاهر خوبی نباشد ، به خوبی به فروش نمی رود و فروش محصولات با شکست مواجه می شود. چاپ جعبه ی مناسب یکی از مهم ترین و حائز اهمیت ترین کار برای فروش محصولات شما می باشد. امروزه می توانید افراد تولید کننده ای را مشاهده کنید که هزینه ی گزاف تبلیغات را می پذیرند تا فروش محصولاتشان بیش تر شود و کارشان پر رونق تر شود. برای مشاهده انواع محصولات و جعبه های شرکت طرح هرم اینجا کلیک کنید.

 

چاپ و تولید کارتن جعبه کیبوردیجعبه ویترین محصولات شما می باشد

به عنوان مثال یک مغازه در بهترین جای شهر دارید ، با بهترین و لوکس ترین محصولات ، اما مغازه ی شما هیچ ویترینی ندارد.این کار باعث می شود که نتوانید پی ببرید که درون آن مغازه چه محصولاتی موجود است. بسته بندی درست و چشم گیر نیز به مثابه یک ویترین یک مغازه است. بسته بندی درست محصولات در یک فروشگاه بزرگ و زنجیره ای باعث بهتر دیده شدن آن و جذب مخاطب برای محصول می گردد.
برای انتخاب یک جعبه ی خوب و مناسب ، باید به موارد مختلفی از جمله : اندازه محصول تولید شده ، وزن محصولات ، شکل ظاهری محصول و ارزش مادی محصول توجه نمایید.
اگر ارزش مادی محصول بالا باشد ، می توانید روی جعبه ی مورد نظرتان ، طلا کاری ، نقره کاری ، یو وی ، برجسته کاری و ... انجام دهید که بسیار زیبا نیز باشد و باعث به وجود آمدن جعبه می شود.اگر محصولات دارای وزن بالایی باشد ، ناچاراً شما باید چاپ را روی جعبه هایی با ضخامت بالا یا چاپ را بر روی جعبه های لمینتی و سه لا و پنج لا انجام دهید.

 

 

جعبه ویترین محصولات شما می باشد


چاپ بر روی جعبه ها را می توان به سه دسته ی جدا تقسیم کرد :

۱.چاپ جعبه لمینتی یا کارتن
۲.چاپ جعبه مقوایی
۳.چاپ جعبه سخت

چاپ جعبه کیبوردی مدلی از جعبه می باشد ، که دو زبانه در اطراف جعبه دارد ، که این زبانه ها درون قفل جعبه می روند و سبب بسته شدن درب جعبه می شوند.
برای مشاهده انواع محصولات و جعبه های شرکت طرح هرم اینجا کلیک کنید.
دلیل این که نام این جعبه کیبوردی می باشد این است که این جعبه همانند در لب تاب باز و بسته می شود.
این نوع چاپ معمولا برای محصولاتی استفاده می شود که دارای وزن بالایی هستند.

جعبه های کیبوردی دارای کف یکپارچه می باشند و وزن محصولات درون آن هیچ فشاری به قفل آن نمی آورند که معمولا جعبه های کیبوردی دارای وزن بین ۳۰۰ تا ۳۵۰ گرم هستند.
این نوع چاپ در جعبه های لمینتی نیز موجود می باشند ، که یکی از رایج ترین مدل های مورد استفاده است و این امکان در قسمتی که باید بسته شود ، در و زیره به هم باید یک قفل کوچک تهیه شود ، تا زیره و در کاملا بسته شود وجود دارد.

این نوع چاپ ها دارای دوام و قدرت زیاد برای نگه داری حجم زیاد و سنگین محصولات می باشند و می توانید با چاپ مناسب و طراحی های خیره کننده ، فروش محصولات خود را بالا ببرید. برای مشاهده انواع محصولات و جعبه های شرکت طرح هرم اینجا کلیک کنید.