جعبه و بسته بندی

جعبه با قفل لاک باتم

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

جعبه با قفل لاک باتم

امروزه طراحی کردن جعبه ها ، تنها به شکل استاندارد و روتین آن محدود نشده است و اکنون به عنوان هویت یک کالا ، مطرح می باشد. طراحان جعبه ها و کارتن ها به خوبی می دانند که یک جعبه را چگونه تولید کنند تا چشم مشتری ها را مسحور نماید. 
برای مشاهده انواع جعبه لاک باتم اینجا کلیک کنید.

 

جعبه با قفل لاک باتم


 یک طراح با ترکیب کردن رنگ های مختلف و چشم گیر و استفاده از توانایی های خود جعبه ای را به مرحله ی تولید می رساند که باعث به فروش رفتن محصولات کمپانی اش شود.
از عوامل ساخته شده می توان به ساخت جانب جعبه ها  از جنس یو وی ، سلفون ، طلاکوب ، لتر پرس و از همه مهم تر لاک باتم نام برد.
جعبه های لاک باتم یکی از پر فروش ترین و پر استفاده ترین جعبه ها هستند. معروفیت آن ها به دلیل سهولت باز و بسته شدن آن در مدت زمان بسیار اندک می باشد, به طوری که بیش تر شرکت هایی که بسته بندی های آن ها کوچک می باشد ، از بسته بندی و جعبه های لاک باتم استفاده می کنند. 
برای مشاهده انواع جعبه لاک باتم اینجا کلیک کنید.
یکی از پر کاربرد ترین انواع مدل های ساخت جعبه ، جعبه لاک باتم می باشد.
به جعبه ای لاک باتم گفته می شود ، که جعبه در هنگامی که نیمه آماده می باشد ، کافی است تا با فشار کمی از حالت کاغذ به حالت جعبه در بیاید و بعد از پر کردن جعبه ی مورد نظر با محصولاتمان ، درب بالایی آن کاملا بسته می شود.

 

جعبه با قفل لاک باتم


هزینه ی حاصل از تولید جعبه ی لاک باتم حدود ۱% بیش تر از جعبه ی معمولی می باشد که فرق چندانی ندارد, به همین دلیل این نوع جعبه هزینه ی تولید را به مقدار بسیار ناچیزی زیاد می کند, اما به دلیل این که جعبه با قفل لاک باتم بسته بندی اش بسیار ساده است ، باعث کم شدن هزینه های جمعی اش می شود.
در داخل کشور از این نوع قفل ها ، برای درست کردن جعبه از جنس مقوا استفاده می شود, اما در خارج از ایران از این نوع قفل ها برای ساخت کارتن ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
اما به دلیل نبود ماشین آلات جعبه سازی ، نمی توان این محصول را در سایز های بزرگ تولید کرد و فقط می توان در سایز های کوچک به مرحله ی تولید و آماده سازی رساند.
این نوع جعبه ها جلوی هزینه های گزاف را گرفته و با طراحی و شکل منحصر به فردش باعث می شود تا شما محصولتان بیش تر از همیشه به فروش برود و پر مخاطب باشد, چرا که ظاهر این نوع جعبه ها بیش تر از سایر جعبه ها به دل بیننده ها می نشیند و توسط آن ها خریداری می شود.
پس اگر شما برای بیزینس خود اگر نیاز به جعبه داشتید ، با توجه به این که این جعبه ها فقط در ابعاد کوچک تولید می شوند ، اگر اندازه اش با محصول شرکت شما مطابقت داشت ، حتما از آن استفاده کنید و با صرفه جویی و هزینه ی کم ، یک جعبه ی شیک با کار کرد بالا داشته باشید تا مشتری ها نیز از شما راضی باشند. 
برای مشاهده انواع جعبه لاک باتم اینجا کلیک کنید.