چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال کاتالوگ نمونه محصول

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

چاپ دیجیتال کاتالوگ نمونه محصول

اگر بخواهیم تمامی گزینه های موجود محصولات و خدمات را به صورت منظم و سازمان دهی شده در یک جا داشته باشیم می توانیم به کاتالوگ اعتماد نماییم زیرا کاتالوگ یک دفترچه راهنما است که نام هر کالا، شماره، عکس، توضیحات ضروری و یا خدمات بهتر برای خریدار را در بر می گیرد و خریدار با مشاهده و مطالعه آن می تواند انتخاب بهتری داشته باشد. به دلیل پخش کاتالوگ در بین افراد جامعه، این دفترچه راهنما به نوعی تبلیغ در زمینه تولید و تجارت تبدیل شده است.

 

چاپ دیجیتال کاتالوگ نمونه محصول

 

در زمان پیدایش، ابتدا کاتالوگ به صورت یک برگه پشت و رو چاپ می شد که شباهت بسیاری به تراکت داشت با این تفاوت که جلد کاتالوگ با پوستر طراحی می شد تعریف ابعاد استاندارد کاتالوگ ( 21*30 ) در اوایل سال 1970 میلادی در کشور فرانسه صورت گرفت. امروزه زمان زیادی از ایجاد و طراحی کاتالوگ نمی گذرد با گذشت زمان و ظهور شبکه های اجتماعی ابزار الکتریکی و شبکه های اجتماعی همچنان این محصول کارایی خود را از دست نداده است. برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید.

علت انتخاب چاپ دیجیتال کاتالوگ نمونه محصول

مهمترین دلیلی که می توانیم به آن اشاره کنیم این است که با استفاده از کاتالوگ، خریدار می تواند با مشاهده تولیدات، خدمات و مطالعه توضیحات، آنها را به طور مستقیم و بدون واسطه بشناسد.

ویژگی های کاتالوگ نمونه محصول

  • قابلیت حمل و نقل دارد به همین دلیل در بین تمامی افراد جامعه قابلیت پخش شدن دارد و در بین مخاطبان مورد پسند بیشتری است.
  • مخاطب می تواند در اوقات فراغت کاتالوگ نمونه محصول را مطالعه نماید که این امر موجب می گردد مخاطب انتخاب دقیق و سنجیده ای داشته باشد.
  • در کاتالوگ از هرگونه افراط در توضیح محصول درج شده پرهیز شده است و توضیحات به صورت خلاصه و مفید آورده شده است.
  • مخاطب با مطالعه و مشاهده کاتالوگ، بدون واسطه در رابطه با محصولات شناخت قابل قبولی بدست می آورد.
  • در کاتالوگ چون تصویر و متن با یکدیگر ترکیب شده است مخاطب شناخت بیشتری به محصولات و خدمات پیدا می کند.
  • کاتالوگ نسبت به تراکت و پوستر فراتر و سنجیده تر عمل می کند و جایگزین بسیار مناسبی برای تراکت، پوستر و سایر موارد تبلیغاتی است.

 

چاپ دیجیتال کاتالوگ نمونه محصول

 

همان طور که در بخش قبل اشاره شد, امروزه کاتالوگ ها نوعی ابزار تبلیغاتی هستند که شرکت ها و سازمان های مختلف همچنین سایر مشاغل می توانند به کمک آن تمامی خدمات و محصولات خود را به خوبی تبلیغ نمایند برای اینکه کاتالوگ بتواند افراد را به خود جذب نماید تا به خواندن آن ترغیب شوند بهتر است از چاپ دیجیتال کاتالوگ نمونه محصول کمک گرفت این روش چاپ، بنا به دلایلی از قبیل کم هزینه بودن، فوری بودن، کیفیت بالا و چاپ در تیراژ کم بهترین نوع روش چاپ است. چاپ دیجیتال کاتالوگ نمونه محصول از شفافیت، کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردار است. برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید.

هزینه چاپ دیجیتال کاتالوگ نمونه محصول

چاپ دیجیتال نسبت به چاپ افست دارای هزینه کمتر و مقرون به صرفه تری است. در چاپ دیجیتال کاتالوگ نمونه محصول عواملی همچون نوع کاغذ مصرفی، گرماژ کاغذ، بازه زمانی مورد نیاز برای چاپ، تعداد تیراژ و نوع دستگاه دیجیتال بر تعیین قیمت و هزینه چاپ تاثیرگذار می باشد