چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال مناسبت های تقویم

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

چاپ دیجیتال مناسبت های تقویم

با شروع کار زراعت توجه به گذر زمان، گذر فصول، سپری شدن روزها و شب ها برای انسان ها اهمیت بالایی پیدا کرد به همین علت تصمیم به طراحی سالنامه یا همان تقویم گرفته شد تا با کمک آن بتوانند وضعیت آب و هوا را پیش بینی کنند حتی زمان های قدیم در مصر باستان نیز برای پیش بینی طغیان آب رود نیل از تقویم کمک گرفته می شد.
تقویم های امروزی علاوه بر کارایی های تقویم های قدیمی برای نظم دهی، سامان دهی و برنامه ریزی مناسبت های دینی، تعیین زمان جنگ، امور روزمره، تنظیم دفاتر مالی، تنظیم زمان های سعد و نحس و ...نیز کاربرد دارند. برای مشاهده نمونه تقویم های  بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

چاپ دیجیتال مناسبت های تقویم

 

انواع تقویم

تقویم ها در یک دسته بندی کلی به تقویم میلادی، شمسی _ قمری، قمری و خورشیدی تقسیم بندی می شوند که تمامی آنها از لحاظ فیزیکی در شکل های دیواری، سررسید، کیفی، چسبی، رومیزی، کتابی و جیبی چاپ می گردند. هر کدام از تقویم ها کاربرد مخصوص به خود را دارند.

استفاده از تقویم به عنوان ابزار بازاریابی

تقویم ها یکی از نیازهای روزانه ما محسوب می شوند که می توان از آنها به عنوان یک ابزار بازاریابی مناسب در طول سال استفاده کرد بدینگونه که می توان تقویم و هدایای تبلیغاتی با کیفیت و کاربردی را چاپ و سپس آن را در بین مشتریان توزیع کرد تا مشتریان با دیدن و استفاده آنها احساس خوشایند و دلپذیری را تجربه نمایند و علاوه بر این مورد با استفاده قرار گرفتن در طول سال به خوبی تبلیغات چاپ شده بر روی آنها، در اذهان ماندگار شوند بنابراین به راحتی می توان با استفاده از طرح های زیبا و قیمت مناسب به مشتریان خدمات بی نظیری را ارائه داد.

بهترین نوع چاپ برای چاپ تقویم

سه عامل مهم از جمله ابعاد مورد استفاده، بودجه و بازه زمانی در انتخاب روش چاپ باید مورد توجه قرار بگیرند و این سه عامل تعیین کننده نوع چاپ هستند.

 

چاپ دیجیتال مناسبت های تقویم

 

چاپ دیجیتال مناسبت های تقویم

چاپ دیجیتال برای کارهایی که باید فورا آماده شوند و فرصت کافی وجود ندارد در تیراژ پایین بسیار مناسب و ایده آل می باشد این چاپ از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است با تمام ویژگی های ذکر شده باید گفت چون چاپ تقویم در تیراژ کم مورد نیاز است بهترین نوع چاپ، استفاده از چاپ دیجیتال است لازم به ذکر است که گفته شود دستگاه های استفاده شده در این روش عظیم و سرعت بالا نمی باشند و نسبت به چاپ افست گران تر هستند بنابراین چاپ دیجیتال مناسبت های تقویم نسبت به چاپ افست مناسبت های تقویم از هزینه بالاتری برخوردار است. برای مشاهده نمونه تقویم های  بیشتر اینجا کلیک کنید.

موارد تاثیرگذار در هزینه چاپ دیجیتال مناسبت های تقویم

از جمله مواردی که تعیین کننده هزینه چاپ دیجیتال مناسبت های تقویم است شامل اندازه تقویم، نوع کاغذ، نوع چاپ، گرماژ کاغذ و عوامل دیگر می باشد.

در آخر برای یک جمع بندی مفید باید بگوییم که با استفاده از چاپ دیجیتال می توان یک تقویم سفارشی و کاربردی ( رنگ مناسب، طرح زیبا و مناسب، اندازه معقول ) را برای ارائه به مشتریان با کیفیت و ظاهری عالی چاپ کرد. برای مشاهده نمونه تقویم های  بیشتر اینجا کلیک کنید.